Go to Top

L1289-07 Używana wirówka koszowa produkcji Ellerwerk (Niemcy) typ 735 CR

Numer urządzenia: L1289-07

Używana wirówka koszowa produkcji Ellerwerk (Niemcy) typ 735 CR, z koszem o średnicy 1000 mm. Głębokość kosza 500 mm. Kosz ma ściany perforowane, o grubości 6 mm, wykonane ze stali hastelloy C-4. Korpus maszyny jest wykonany ze stali pokrytej ebonitem. Wszystkie przyłącza są wykonane stali kwasoodpornej 316Ti. Robocza pojemność kosza do 200 l i do wagi wsadu 250 kg. Powierzchnia filtracji 1.57 m2. Kosz pracuje z obrotami roboczymi 1200 obr/min i jest napędzany silnikiem elektrycznym 15 kW, 1450 obr/min, 380/660 V, 50 hz, w wykonaniu Ex (Ee x de II CT4). Górna pokrywa jest unoszona/opuszczana hydraulicznie. Maszyna jest wyposażona w pneumatycznie sterowany wysięgnik do wyciągania kosza. Posiada dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się