Go to Top

L1289-06 Używana suszarka stożkowa typu „Nauta” produkcji Hosokawa-Nautamix typ DBXU 300 RVDW

Numer urządzenia: L1289-06

Używana suszarka stożkowa typu „Nauta” produkcji Hosokawa-Nautamix typ DBXU 300 RVDW. Suszarnia ma całkowitą pojemność komory 1010 l i pojemność roboczą 300 l. Części kontaktowe wykonane ze stali ko AISI 304. Komora mieszania jest przeznaczona do pracy na ciśnieniu w zakresie od -0,98 bar do 0,49 bar. Płaszcz grzewczy ma pojemność 100 l i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 1.9 bar. Robocza temperatura do 100C w komorze mieszania, na płaszczu do 120C. Suszarnia jest wyposażona w ślimak ze stali ko, napędzany silnikiem el. 5 kW, 1430 obr/min, 220/380V, 50 hz, ExT3. Robocze obroty ślimaka do 179 obr/min. Ślimak jest zamontowany na ramieniu obrotowym, napędzanym przez przekładnię silnikiem 0,55 kW, 1370 obr/min, 220/380V, 50 hz, EExeIIT3. Robocze obroty ramienia do 56 obr/min. Suszarnia jest zamontowana na łapach i jest wyposażona w filtr. W zestawie dokumentacja techniczna.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się