Go to Top

L1289-02 Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich (Francja) typ ST500

Numer urządzenia: L1289-02

Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich (Francja) typ ST500. Zbiornik ma całkowitą pojemność 695 l i roboczą pojemność 500 l. Wnętrze przeznaczone do pracy na ciśnieniu w zakresie od -1 do 6 bar. Płaszcz grzewczy ma pojemność 135 l i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 6 bar. Robocza temperatura do 200 C. Reaktor posiada emaliowane mieszadło kotwicowe napędzane przez przekładnie pasową silnikiem el. 3 kW, 1400 obr/min, 220/380V, 50 hz. Reaktor posiada termoparę. Centralny otwór spustowy z zaworem. Dokumentacja techniczna wraz z urządzeniem.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się