Go to Top

L1289-01 Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich typ AE400

Numer urządzenia: L1289-01

Używany reaktor emaliowany produkcji De Dietrich typ AE400. Zbiornik ma całkowitą pojemność 535 l i pojemność roboczą 400 l. Zbiornik jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w zakresie od -1 do 6 bar. Płaszcz grzewczy ma pojemność 123 l i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w zakresie -1 do 6 bar. Robocza temperatura w zakresie od -25 do 200 C. Reaktor jest wyposażony w mieszadło kotwicowe napędzane przez przekładnię pasową silnikiem el. 2.2 kW, 1500 obr/min, 220/380V, 50 hz, wykonanie Ex (EEx d II BT4). Reaktor posiada termoparę. Centralny dolny spust. Dokumentacja techniczna dostępna wraz z maszyną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się