Go to Top

L1123-13 Używany pionowy reaktor wykonany ze stali kwasoodpornej 10950 l

Numer urządzenia: L1123-13

Używany pionowy reaktor wykonany ze stali kwasoodpornej. Objętość ok. 10950 l, średnica ok. 1800 mm, długość części prostej ok. 3700 mm. Górna część oraz dennica sferyczne i spawane. Ciśnienie projektowe od pełnej próżni do 6 bar przy temp. 160 C. Posiada płaszcz grzewczy o ciśnieniu projektowym od pełnej próżni do 6 bar przy temp. 200 C. Jednostka wyposażona jest w zamontowane odgórnie kwasoodporne mieszadło napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 5 kW. Posiada trzy boczne punkty podparcia.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się