Go to Top

L1087-10 Używany reaktor pionowy ze stali kwasoodpornej 1000 l

Numer urządzenia: L1087-10

Używany reaktor pionowy produkcji Websters wykonany ze stali kwasoodpornej o pojemności ok. 1000 l. Wymiary wewnętrzne: średnica 1100 mm, wysokość prostej ściany bocznej 900 mm. Urządzenie posiada przykręcaną wypukłą pokrywę górną i półkulistą spawaną dennicę. Ciśnienie robocze od pełnej próżni do 1,1 bara przy 188 stopniach Celsjusza. Reaktor posiada zewnętrzny płaszcz wykonany ze stali kwasoodpornej przeznaczony do pracy przy ciśnieniu od pełnej próżni do 11 bar przy temperaturze do 188 stopni Celsjusza. Urządzenie posiada montowane od góry wykonane ze stali kwasoodpornej mieszadło kotwicowe trzyłopatowe. Napęd mieszadła stanowią silnik elektryczny (4,5/3 kW, 415 V, 3 fazy, 50 Hz, 1460/710 obr./min.) i przekładnia produkcji Renold z przełożeniem 15,47/1. Urządzenie posiada 4 łapy z tensometrami. Zawiera panel sterujący i pompę.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się