Go to Top

L1084-01 Używany pinowy zbiornik procesowy produkcji Gusti o pojemności 500 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316

Numer urządzenia: L1084-01

Używany pinowy zbiornik procesowy produkcji Gusti o pojemności 500 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316. Wymiary wewnętrzne: średnica 1200 mm, długość boku 780 mm. Ciśnienie projektowe od pełnej próżni do 0,7 bar. Posiada płaszcz ze stali kwasoodpornej o ciśnieniu projektowym 3 bar. Posiada od góry wprowadzone mieszadło zgarniające napędzane silnikiem przez przekładnię SEW Eurodrive 1,5 kW, 415 V, 3/50 Hz, dając obroty 6,2-31 obr/min. Posiada od dołu wprowadzony homogenizator 2-prędkościowy napędzany silnikiem 5,5/7,5 kW, 415 V, 3/50 Hz, 1460/2900 obr/min. Pokrywa podnoszona hydraulicznie. Posiada ręcznie sterowany przechył hydrauliczny w celu rozładunku. Zamontowany na ramie ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się