Go to Top

L1070-45 Używany zbiornik mieszający o pojemności około 140 l wykonany ze stali kwasoodpornej z płaszczem

Numer urządzenia: L1070-45

Używany zbiornik mieszający o pojemności około 140 l wykonany ze stali kwasoodpornej z płaszczem . Wymiary wewnętrzne: średnica 550 mm, długość boku 600 mm. Pokrywa na zawiasach z zaciskami. Posiada zewnętrzny płaszcz grzewczy. Posiada mimośrodowo umieszczone mieszadło 3-łopatowe bezpośrednio napędzane silnikiem: 1,1 kW, 220/380 V 3/50 Hz, 2800 obr/min. Zamontowane na ramie ze stali kwasoodpornej. Ostatnio używany do mieszania kosmetyków.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się