Go to Top

L1061-01 Używany kwasoodporny (316L) zbiornik procesowy 1500 l

Numer urządzenia: L1061-01

Używany kwasoodporny (316L) zbiornik procesowy o pojemności roboczej około 1500 l wyprodukowany przez Skerman. Wymiary wewnętrzne: średnica ok. 914 mm, długość prostej części ściany ok. 1753 mm. Część górna wypukła i przykręcana, dennica wypukła i spawana. Ciśnienie obliczeniowe od pełnej próżni do 2,3 bar przy temperaturze 120 C. Wyposażony w kwasoodporny płaszcz z ciśnieniem obliczeniowym od pełnej próżni do 3,5 bar przy 120 C. Zbiornik posiada zamontowane odgórnie mieszadło dyspergujące napędzane pasowo silnikiem elektrycznym (11 kW, 415 V, 3 fazy, 50 Hz, 1500 obr./min.) poprzez przekładnię wysokoobrotową Eiger Torrance, model 15 HP. Urządzenie wyposażone jest w kwasoodporną flanszę osadczą.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się