Go to Top

L1052-12 Używana pionowa wirówka koszowa Rousellet model RC 63 VX

Numer urządzenia: L1052-12

Używana pionowa wirówka koszowa Rousellet model RC 63 VX ze stali kwasoodpornej. Koszy o średnicy 630mm x 370 mm głębokości. Około 50dm 3 użytecznej objętości z maksymalną obciążalność 65kg. Napędzany przez pasy silnikiem 7,5 kW 380-420 V 3/50 1445 obr. / min falownikiem. Maksymalna prędkość 1500 obr. / min z siłą odśrodkową 790 g, niewyważona masa 2,5 kg. Czas rozpędzania 70 sekund, czas zatrzymania 75 sekund. Rozładunek za pomocą skrobaka hydraulicznie. Zamontowany na płycie bazowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się