Go to Top

L1052-09 Używany poziomy płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła produkcji Buckley & Taylor o powierzchni wymiany 3 m2 wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: L1052-09

Używany poziomy płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła produkcji Buckley & Taylor o powierzchni wymiany 3 m2 wykonany ze stali kwasoodpornej. Posiada 21 rurek o srednicy 19 mm, długości 2400 mm ze stali kwasoodpornej o ciśnieniu projektowym 7 bar przy temp. -50/+50 st.C. Płaszcz wykonany ze stali kwasoodpornej o wymiarach: średnica 230 mm, długość 2400 mm o ciśnieniu projektowym 2 bar przy temp. -50/+70 st.C. Głowice wykonane ze stali kwasoodpornej typu 4-przepływowego. Zamontowany na 2 kobyłkach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się