Go to Top

L1043 Używany mieszalnik próżniowy potrójnego działania produkcji Guedu model ME 100 M3

Numer urządzenia: L1043

Używany mieszalnik próżniowy potrójnego działania produkcji Guedu model ME 100 M3 wykonany ze stali kwasoodpornej 316Ti. Pojemność robocza około 100 l. Posiada 3 kadzie o wymiarach: średnica 550 mm, głębokość 540 mm. Ciśnienie projektowe pary od pełnej próżni do 1,5 bar oraz 0,5 bar ciśnienie projektowe sterylizacji przy -20/+110 st.C. Posiada mieszadło typu TX 100 potrójnego działania: turbina 300-3000 obr/min, mieszadło przeciwbieżne 6-120 obr/min, mieszadło zgarniające 15-30 obr/min. Hydraulicznie podnoszenie i opuszczanie. Zapotrzebowanie mocy 7,4 kW. Silniki produkcji SEW. Ostatnio używany w przemyśle kosmetycznym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się