Go to Top

L1020-25 Używany pionowy reaktor o pojemności Enco 130 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316Ti

Numer urządzenia: L1020-25

Używany pionowy reaktor o pojemności Enco 130 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316Ti. Średnica wewnętrzna 500mm x 545 mm długość boku. Projektowe ciśnienie 10 bar przy temp. -100/+160 st.C. Posiada kwasoodporny płaszcz zewnętrzny o pojemności 14 l ciśnienie projektowe 6 bar przy temp. -196/+160 st.C. Posiada od góry wprowadzone mieszadło ze stali kwasoodpornej napędzane silnikiem 2,2 kW, 380 V, 3/50 Hz, 1420 obr./min i przekładnię dając 81 obr./min. Uchwyty montowane na 3 wspornikach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się

[recaptcha]