Go to Top

L1009-40 Używany pionowy reaktor produkcji Zetterstrom o pojemności roboczej 700 l wykonany ze ze stali kwasoodpornej 316L

Numer urządzenia: L1009-40

Używany pionowy reaktor produkcji Zetterstrom o pojemności roboczej 700 l wykonany ze  ze stali kwasoodpornej 316L. Ciśnienie projektowe od pełni próżni do 6 bar przy temp. -35 do 200 stopni.C. Płaszcz zewnętrzny ze stali kwasoodpornej o projektowym ciśnieniu od pełni próżni do 6 bar przy temp. -35 do 200 stopni.C. Posiada od górnie wprowadzone mieszadło 2-poziomowe ze stali kwasoodpornej napędzane przez przekładnię. Urządzenie jest zamontowane na bocznych wspornikach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się