Go to Top

L1009-17 Używane pionowy wymiennik płaszczowo-rurowy Cometec o powierzchni wymiany 0,23 m2

Numer urządzenia: L1009-17

Używane pionowy wymiennik płaszczowo-rurowy Cometec o powierzchni wymiany 0,23 m2. Posiada 7 tantalowych rur o pojemności nominalnej 3.4 litra o ciśnieniu projektowym pełna próżnia/6 bar przy temp. -30 /180 st.C. Płaszcz ze stali węglowej o pojemności nominalnej 3.7 litra o ciśnieniu projektowym pełna próżnia/6 bar przy temp. -30 /180 st.C. Jednostka posiada głowicę pokrytą PTFE i dno emaliowane. Zamontowany na 2 wsparnikach bocznych ze stali kwasodpornej. Ostatnio używane jako skraplacz. Rok produkcji 2004.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się