Go to Top

L1003-08 Używany pionowy reaktor kwasoodporny 1200 l

Numer urządzenia: L1003-08

Używany pionowy reaktor kwasoodporny, stal 316L, produkcji CIRC-PC o pojemności roboczej 1200 l i całkowitej 1650 l. Wymiary wewnętrzne: średnica 1200 mm, długość boku 1180 mm. Ciśnienie robocze od pełnej próżni do 3 bar przy 160 st. C. Posiada zewnętrzną wężownicę wykonaną ze stali kwasoodpornej 316L o pojemności 35 l do pracy na ciśnieniu do 6 bar przy 160 st. C. Posiada mieszadło trójłopatowe zamontowane od góry, napędzane pasami silnikiem 3 kW i przekładnią CMD Unite Durand typ 125U o przełożeniu 39/2. Posiada 2 mieszadła statyczne. Zamontowany na 4 wspornikach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się