Go to Top

L1003-07 Używany pionowy reaktor o pojemności 5000 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316Ti

Numer urządzenia: L1003-07

Używany pionowy reaktor o pojemności 5000 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316Ti. Pojemność robocza 5000 l, całkowita 5575 l. Wymiary wewnętrzne: średnica 1800 mm, długość boku 1800 mm. Projektowe ciśnienie pracy do 1 bar przy 120 st.C. Posiada płaszcz grzewczy składający się z dwóch sekcji wykonany ze stali kwasoodpornej 316L o pojemności 175 l i 6,5 m2 powierzchni wymiany o projektowym ciśnieniu 7 bar przy 200 st.C. Posiada mieszadło 3-łopatkowe produkcji EG&G zamontowane na górze z przekładnią. Posiada 2 łopatki mieszadła statycznego. Zamontowany na wspornikach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się

[recaptcha]