Go to Top

L1003-03 Używany pionowy reaktor ze stali kwasoodpornej 316 Ti o pojemności 4000 l

Numer urządzenia: L1003-03

Używany pionowy reaktor ze stali kwasoodpornej 316 Ti o pojemności 4000 l. Pojemność robocza 4000 l, całkowita 4495 l. Wymiary: średnica 1700 mm, długość boku 1600 mm. Ciśnienie projektowe 1 bar przy temp. 120 st.C. Posiada dwu-sekcyjny płaszcz grzewczy o pojemności całkowitej 114 l o powierzchni wymiany ciepła 4,38 m2 o ciśnieniu projektowym 7 bar przy temp. 210 st.C. Posiada od góry wprowadzone mieszadło 3-łopatkowe napędzane przez przekładnię silnikiem 4 kW, 220/380 V, 1400 obr/min dając 70 obr/min. Posiada mieszadła statyczne. Zamontowany na 4 bocznych wspornikach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się