Go to Top

L0990-03 Używany mieszalnik lemieszowy produkcji Lodige model FKM300D/1ZF

Numer urządzenia: L0990-03

Używany mieszalnik lemieszowy produkcji Lodige model FKM300D/1ZF wykonany ze stali kwasoodpornej. Pojemność całkowita 300 l, pojemność robocza 90-210 l. Wymiary komory: średnica 620 mm, długość 1000 mm. Posiada 6 lemieszy napędzanych przekładnią pasową, silnikiem 5,5 kW, 380 V, 3/50 Hz, 950 obr/min. Posiada możliwość założenia bocznego mieszadła. Posiada boczny właz inspekcyjny, panel sterujący, centralny dolny spust z zaworem klapowym ręcznie sterowanym. Zamontowany na ramie ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się