Go to Top

L0983-02 Używany pionowy reaktor produkcji SSV LTD o około 1300 l pojemności wykonany ze stali kwasoodpornej 316L

Numer urządzenia: L0983-02

Używany pionowy reaktor produkcji SSV LTD o około 1300 l pojemności wykonany ze stali kwasoodpornej 316L. Wewnętrzne wymiary około 1180 mm średnica x 1100 mm długość boku. Projektowe ciśnienie 10,2 cm H2O przy 50 st.C. Zewnętrzna wężownica o ciśnieniu projektowym 2,41 bar przy 138 st.C. Posiada górnie zamontowane mieszadło 2-poziomowe, 4-łopatkowe ze stali kwasoodpornej napędzane silnikiem 4 kW, 415 V, 3/50 Hz, 1440 obr/min o zmiennej prędkości obrotowej za pomocą przekładni Chemineer model 435-3302 0-20 obr/min. Zawiera również 4-przegrody mieszające. Zamontowany na 4 wspornikach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się