Go to Top

L0931-12 Używany reaktor emaliowany produkcji CANNON

Numer urządzenia: L0931-12

Używany reaktor emaliowany produkcji CANNON o roboczej pojemności 225 l i całkowitej pojemności 276 l. Biała emalia. Wewnętrzne wymiary zbiornika: średnica 743 mm x 524 mm prostej linii ściany. Góra elipsolidalna, przykręcana. Zakres ciśnień i temperatur roboczych: zbiornik – próżnia/3.04 bar przy temp. od -29 do 200C. Płaszcz grzewczy o pojemności 55 l – próżnia/5.69 bar przy temp. od -29 do 200C. Reaktor jest wyposażony w mieszadło typu impeller (trójdzielny) napędzany przez paski klinowe i przekładnię HIGHFIELD GEARS o redukcji 31/3 silnikiem elektrycznym o mocy 0.75 kW / 415 V / 3/50 hZ / 1430 obr/min.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się