Go to Top

L0931-06 Używany reaktor emaliowany produkcji CANNON

Numer urządzenia: L0931-06

Używany reaktor emaliowany produkcji CANNON typ GCI/450L/MI o roboczej pojemności 450 l i całkowitej pojemności 638 l. Biała emalia. Góra elipsolidalna, przykręcana. Zakres ciśnień i temperatur roboczych: zbiornik – próżnia/2.76 bar przy temp. od -10 do 230C. Płaszcz grzewczy o pojemności 85 l – 4.17/5.17 bar przy temp. od -10 do 230 C. Reaktor jest wyposażony w mieszadło typu impeller (trójdzielny) napędzany przez paski klinowe i przekładnię HIGHFIELD GEARS rozmiar 5 o redukcji 31/3 silnikiem elektrycznym o mocy 1.5 kW / 415 V / 3/50 hZ / 1420 obr/min. Wał mieszadła ma mechaniczne uszczelnienie. W wyposażeniu znajduje się również termopara (wymaga reemaliowania). Zamontowany na czterech nogach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się