Go to Top

L0888-03 Używana pozioma wirówka koszowa typu Peeler produkcji Ellewerk 936H

Numer urządzenia: L0888-03

Używana pozioma wirówka koszowa typu Peeler produkcji Ellewerk 936H. Kosz wykonany z Hasteloju C4 o wymiarach średnica 900 mm, głebokość 400 mm, powierzchnia filtracji 1,13 m2. Kosz napędzany silnikiem 22 kW, 380 V, 3/50 Hz, 1465 obr/min, nadając koszu prędkość 1500 obr/min. Maksymalna pojemność robocza 130 l o wadze 150 kg, gęstości 1,4 kg/dm3. Obudowa pokryta powłoką Halar. Posiada agregat hydrauliczny do sterowania nożem oraz śrubę rozładunkową napędzaną silnikiem elektrycznym. Posiada panel sterujący. Ostatnio pracowała na farmaceutykach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się