Go to Top

L0843-01 Używany trójmieszadłowy mieszalnik produkcji Oskar Krieger typ MMU-300 Molto-Mat-Universa

Numer urządzenia: L0843-01

Używany trójmieszadłowy mieszalnik produkcji Oskar Krieger typ MMU-300 Molto-Mat-Universal wykonany ze stali kwasoodpornej. Pojemność robocza około 300 l, całkowita 450 l. Kadź mieszalnika o wymiarach: średnica 800 mm, długość boku 750 mm. Ciśnienie robocze od pełnej próżni do 2 bar przy 120 st. C. Płaszcz grzewczy wykonany ze stali kwasoodpornej o pojemności 50 l do pracy na ciśnieniu do 4 bar przy 140 st.C. Posiada mieszadło obcierające przeciwbieżnie 25/51/101 obr/min napędzane od góry silnikiem 380 V, 3/50 Hz, 720/1460/2920 obr/min, 1.1/1.8/2.9 kW. Dolne mieszadło homogenizujące napędzane bezpośrednio silnikiem elektrycznym. Agregat hydrauliczny napędzany silnikiem 380 V, 3/50 Hz, 2890 obr/min, 3,3 kW. Układ hydrauliczny do podnoszenia głowicy. Przechylany korpus do wyładunku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się