Go to Top

L0819-09 Używany liofilizator produkcji Edwards model Lyoflex 0.6 wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: L0819-09

Używany liofilizator produkcji Edwards model Lyoflex 0.6 wykonany ze stali kwasoodpornej. Posiada 2 półki o szerokości 457 mm i długości 610 mm z płytka radiacyjną o szerokości 457 mm i długości 610 mm na środku 119 mm.Powierzchnia wymiany ciepła około 0,55 m2. Komora o wymiarach: średnica 650 mm, głębokość 665 mm. Posiada 2 kompresory z czynnikiem R89L. Pojemność lodu 11 l. Posiada drzwiczki z tworzywa sztucznego na zawiasach. Potrafi pomieścić 1000 fiolek 23 mm lub 11 l luźnego materiału o grubości 20 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się