Go to Top

L0806-02 UŻYWANA KWASOODPORNA ZASYPYWACZKA DO BIG BAGOW

Numer urządzenia: L0806-02

Używana napełniarka big-bag’ow, w wykonaniu części kontaktowych ze stali kwasoodpornej (1.45719). Urządzenie jest zamontowane na ramie ze stali węglowej. Wysokość dyszy napełniającej regulowana w pionie, dzięki mocowaniu do czterokołowego wózka ustawianego w pionie przy pomocy siłownika pneumatycznego. Otwór zasypowy o średnicy 270 mm, rura odpylająca ma średnicę 100 mm. Urządzenie jest wyposażone w zawór pneumatyczny. Wraz z urządzeniem w zestawie jest dostępny przenośnik rolkowy o roboczej szerokości rolek 500 mm i długości przenoszenia 800 mm. Wymiary transportowe: szer 1500 mm x gleb 1500 mm x wys 2000 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się