Go to Top

L0750-01 Używana suszarnia komorowa o powierzchni około 6,4 m2 wykonana ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: L0750-01

Używana suszarnia komorowa o powierzchni około 6,4 m2 wykonana ze stali kwasoodpornej. Posiada miejsce na 10 tac o wymiarach 800 mm x 800 mm o odstępie 75 mm, ale w zestawie brak tac. Zawiera 2 wentylatory napędzane pasekiem przez silnik elektryczny 0,37 kW, 415 V,  3/50 Hz. Posiada 2 nagrzewnice parowe z 15 mm połączeniami. Posiada dwoje drzwi otwieranych do przodu ze stali kwasoodpornej oraz panel przeciwwybuchowy z tyłu. Zamontowane ramie ze stali kwasoodpornej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się