Go to Top

L0651-05 Używana suszarnia komorowa tacowa produkcji Will & Hahnenstein D-5900 KDK EEeTIT3 ogrzewana parą

Numer urządzenia: L0651-05

Używana suszarnia komorowa tacowa produkcji Will & Hahnenstein D-5900 KDK EEeTIT3 ogrzewana parą. Komora może pomieścić bęben o pojemności 200 l lub kilka mniejszych na półkach. Posiada nadmuch powietrza w wykonaniu przeciw wybuchowym EEx e II T3 zasilany 3 x 415 V. Posiada wewnętrzne rolki, 3 półki, kwasoodporną tacę ociekową, stalowy podest na kółkach do transportu cylindrów. Wymiary wewnętrzne: szerokość 700 mm, głębokość 800 mm, wysokość 1000 mm. Przeznaczony do pracy na ciśnieniu 10 bar, moc silnika 250 W, 50 HZ. Temperatura grzania 0-250 st.C.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się