Go to Top

L0587-01 Używany pionowy reaktor kwasoodporny 1860 l

Numer urządzenia: L0587-01

Używany pionowy reaktor kwasoodporny produkcji Morrison o pojemności 1860 l wykonany ze stali 316. Wymiary wewnętrzne: średnica 1300 mm, długość prostej części ściany 1400 mm. Część górna wypukła i przykręcana, dennica wypukła i spawana. Ciśnienie robocze 1,38 bar (ciśnienie testowe 2,07 bar). Posiada zewnętrzną wężownicę w ścianie bocznej oraz dnie do pracy na ciśnieniu 8,62 bar (ciśnienie testowe 13,79 bar). Posiada 6-łopatowe mieszadło turbinowe napędzane silnikiem 4 kW, 415 V, 1420 obr./min. przez przekładnię. Posiada górne przyłącza: 1 właz inspekcyjny o średnicy 400 mm, 3 przyłącza o średnicy 76 mm, 1 przyłącze o średnicy 60 mm, 1 przyłącze o średnicy 40 mm. W dnie znajduje się 1 przyłącze o średnicy 50 mm. Urządzenie wyposażone jest we flanszę osadczą podpartą trzema nogami ze stali węglowej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się