Go to Top

L0471-02 UŻYWANY MIESZALNIK DO PAST W WYKONANIU KWASOODPORNYM PRODUKCJI „SURMET” O POJEMNOŚCI ROBOCZEJ 400 LITRÓW I 460 LITRÓW CAŁKOWITEJ

Numer urządzenia: L0471-02

Używany mieszalnik do past w wykonaniu kwasoodpornym produkcji „surmet” o pojemności roboczej 400 litrów i 460 litrów całkowitej. Komora mieszająca ma wymiary 915mm średnicy i 610mm wysokość prostej linii ściany. Górna kopula przykręcana. Urządzenie może pracować na ciśnieniu 0.68 bar. Płaszcz ze stali węglowej przeznaczony do pracy na ciśnieniu 3.44 bar. Mieszalnik ma przeciwbieżne mieszadło trój-łopatowe wraz z ramowym mieszadłem zbierającym produkt ze ścianek napędzane silnikiem elektrycznym 1.1kw 220/380-420 przez przekładnie z redukcja 8.96/1. Oraz przez przekładnię przeciwbieżną o redukcji 4.5/1. Urządzenie posiada również mieszadło homogenizujące napędzane od dołu. Pokrywa podnoszona elektrycznie. Mieszalnik zamontowany na dwóch podporach. Rozładunek dolny.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się