Go to Top

L0385 UŻYWANA SUSZARNIA PRÓŻNIOWA PRODUKCJI LIST MODEL STV 250

Numer urządzenia: L0385

Używana suszarnia próżniowa produkcji list model stv 250. Suszarnia pracuje w trybie wsadowym. Komora susząca ma objętość roboczą 250 litrów i całkowitą 340 litrów. Wykonanie komory ze stali kwasoodpornej 316. Wewnętrzne wymiary komory: 700mm średnicy x 1003mm długości. Urządzenie jest przystosowane do pracy pod próżnią przy temperaturze 150 stopni c. Suszarnia posiada płaszcz grzewczy wykonany ze stali kwasoodpornej 304 o pojemności 31.8 ltr dostosowany do pracy pod ciśnieniem 4 bar przy temperaturze 150 stopni c. Wał z łopatami wykonany ze stali ko 316 i jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 5kw / 380v / 3/50 1450 obr/min przez przekładnię produkcji kissling rcp27g pracującej w zakresie od 40 do 1450 obr/min i redukcji 15 obr/min. Ostatnio używana do suszenia liści herbaty.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się