Go to Top

HG59793 Nowy młyn koszowy wyprodukowany ze stali kwasoodpornej przez PERRYmix, model DK250

Numer urządzenia: HG59793

Nowy młyn koszowy wyprodukowany ze stali kwasoodpornej przez PERRYmix, model DK250. Młyn jest wykorzystywany w procesie przygotowywania farb w mobilnych kadziach o pojemności do 280 l. Urządzenie mielące w formie kosza z wirnikiem ma średnicę 350 mm i pojemność 9 l. Wał napędzany jest silnikiem elektrycznym 15 kW/3 fazy/400 V/50 Hz. Urządzenie wyposażone jest w falownik Moeller, ramiona do unieruchamiania kadzi, panel sterowania i zewnętrzną rozdzielnicę elektryczną. Ramię unoszone jest hydrauliczne. Brak kadzi na wyposażeniu, jednak jest możliwość jej dodatkowego zamówienia. Razem z maszyną dostarczana jest dokumentacja techniczna i certyfikat CE.

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się