Go to Top

HG59792 Nowy poziomy młynek kuleczkowy wykonany ze stali kwasoodpornej przez PerryMIX model PD25-Z

Numer urządzenia: HG59792

Nowy poziomy młynek kuleczkowy wykonany ze stali kwasoodpornej przez PerryMIX model PD25-Z. Komora mieszająca o pojemności 25 litrów wykonana jest ze stali kwasoodpornej 304 i wyposażona jest w płaszcz. Wymiary wewnętrzne komory: średnica 232 mm, długość 690 mm. Wykonany ze stali kwasoodpornej wał wyposażony jest w 8 dysków o średnicy 185 mm wykonanych z poliuretanu. Napęd stanowi silnik elektryczny 22 kW, 400 V, 50 Hz, IP55. Stała prędkość obrotowa wału wynosi 1100 obr./min, uszczelnienie mechaniczne chłodzone wodą. Separacja mielników za pomocą sita. Na wyposażeniu znajdują się zintegrowane z urządzeniem rozdzielnica elektryczna i panel sterowania. Zasilanie pompą zębatą.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się