Go to Top

HG59446 Używana pionowa maszyna pakująca produkcji Masek model HBV 20B

Numer urządzenia: HG59446

Używana pionowa maszyna pakująca produkcji Masek model HBV 20B (Czechy). Przeznaczona do pakowania proszków w torebki foliowe z jednym podłużnym zgrzewem oraz dwoma poprzecznymi. Wydajność 5-40 standardowych torebek na minutę zależna od wielkości torebki. Maksymalny rozmiar torebki: 485 mm szerokość, 150-680 mm długość. Waga wsadu: 4-12 kg. Posiada rotacyjny wolumetryczny system dozujący, sensor długości, zestaw szczęk, 2 rury do torebek o szerokości 250 i 300 mm. Posiada panel sterujący. Wymiary całkowite: długość 3665 mm, szerokość 2020 mm, wysokość 3400 mm. Posiada także przenośnik rolkowy dla napełnionych torebek o długości 2000 mm. Ostatnio pracowało na detergentach. Rok produkcji 2002.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się