Go to Top

HG59263 Używany mieszalnik dwuwałowy typu „Z” produkcji Orlicke Strojirny (Czechy) typ MV14 wykonany z stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: HG59263

Używany mieszalnik dwuwałowy typu „Z” produkcji Orlicke Strojirny (Czechy) typ MV14 wykonany z stali kwasoodpornej. Pojemność komory 400 l. Mieszadła napędzane przez przekładnię silnikiem 11 kW. Przednie mieszadło wykonuje 35 obr/min, tylne 20 obr/min. Wymiary komory: długość 900 mm, szerokość 800 mm, głębokość 800 mm. Standardowe uszczelnienie wału. Posiada mechanizm śrubowy do przechyłu napędzany silnikiem 1,1 kW.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się