Go to Top

HG55023 Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji Ritterhaus & Blecher GMBH (Niemcy) typ AEHN 1200

Numer urządzenia: HG55023

Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji Ritterhaus & Blecher GMBH (Niemcy) typ AEHN 1200. Posiada 47 polipropylenowych płyt 1200 x 1200 i 2 końcowe. Powierzchnia filtracji 109 m2. Grubość placka 35 mm, objętość placka 1752 l. Zamykanie hydrauliczne z pompą. Maksymalne ciśnienie zamknięcia 270 bar. Centralne podawanie, zamknięty rozładunek, 5 otworów na płycie, każda płyta z jednej strony posiada zawór do testowania filtracji. Maksymalne ciś. filtracji 6 bar przy 70 st.C. Posiada rozsuwacz płyt. Sterowanie automatyczne. Posiada panel sterujący i skrzynkę elektryczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się