Go to Top

H3600-1 Używany poziomy młyn młotkowy produkcji VEB Maschinenbau Halle (Niemcy) model 262D wykonany ze stali węglowej

Numer urządzenia: H3600-1

Używany poziomy młyn młotkowy produkcji VEB Maschinenbau Halle (Niemcy) model 262D wykonany ze stali węglowej. Średnica wirnika 450 mm, długość 350 mm. Młotki ruchome zamontowane na 4 rolkach. Wirnik napędzany pasami silnikiem 22 kW, 3/50 Hz, 380 V, 1460 obr/min. Posiada podajnik ślimakowy o 3 ślimakach napędzany silnikiem głównym. Zamontowany na ramie. Dodatkowo 1 zapasowy wirnik z młotkami.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się