Go to Top

H3550 Używane jednopokładowe sito rotacyjne o średnicy 600 mm produkcji Allgaier (Niemcy) typ ATS 600/1

Numer urządzenia: H3550

Używane jednopokładowe sito rotacyjne o średnicy 600 mm produkcji Allgaier (Niemcy) typ ATS 600/1 wykonane w całości ze stali węglowej. Sito jest wyposażone w krzyżową szczotkę do oczyszczania siatki oraz oczyszczanie strumieniem powietrza. Posiada pokrywę z okrągłym przyłączem o średnicy 100 mm. W zestawie wibroprzenośnik, wentylator oraz filtr workowy. Całość zamontowany na specjalnej ramie ze stali węglowej. Siatka o średnicy 600 mm z oczkiem 3,5 mm pleciona z drutu o grubości 0,8 mm. Dodatkowa siatka w zestawie z oczkiem 3,15 mm pleciona z drutu o grubości 0,8 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się