Go to Top

H3503 Używana kwasoodporna wirówka dekantacyjna produkcji ALFA LAVAL model NX418 S-31G

Numer urządzenia: H3503

Używana kwasoodporna wirówka dekantacyjna produkcji ALFA LAVAL model NX418 S-31G. Wersja z samodzielnym napędem ślimaka i przepompowywaniem lekkiej fazy. Średnica bąka 190/353 mm x długość 1800 mm. Maksymalna prędkość obrotowa baka do 4000 obr/min. Główny napęd stanowi silnik elektryczny o mocy 3/400V/50Hz/30kW/1495 obr/min, napęd ślimaka 3/400V/50Hz/4kW/1415 obr/min. Ślimak utwardzony, rozstęp 70 mm. Maksymalna gęstość szlamu do 1.8 kg/l. Posiada panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się