Go to Top

Perry Machinery Poland to ważny element Grupy Perry. Zatrudnia około 125 osób na całym świecie, wśród których znajdują się doświadczeni zawodowcy pracujący w Stanach Zjednoczonych, Europie, Ameryce Łacińskiej, Ameryce Środkowej i Wielkiej Brytanii.

Firmą matką jest Perry Videx LLC, której siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych. PVLLC założono w Filadelfii, stan Pensylwania, w 1932 roku jako firmę dostarczającą sprzęt do browarów i gorzelni przez Perez (Perry) Epstein. Obecnie, ponad siedemdziesiąt lat później, firma przekształciła się w największego na świecie dealera używanego sprzętu procesowego.

Perry Videx jest właścicielem 100% udziałów w oddziałach w Anglii, Polsce i Republice Czeskiej. Poprzez te oddziały skupujemy i sprzedajemy używany sprzęt i maszyny procesowe. Grupa obejmuje również Perry Products, USA, która produkuje nowe płaszczowe i rurowe wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej.

W przypadku Perry Machinery Poland, klienci mają szansę współpracować z firmą, która posiada międzynarodowe kontakty i globalną siłę nabywczą.