Go to Top

20479-2 Używana wirówka dekantacyjna produkcji FLOTTWEG model Z4D-3/409 SEDICANTER

Numer urządzenia : 20479-2

Używana wirówka dekantacyjna produkcji FLOTTWEG model Z4D-3/409 SEDICANTER. Czesci kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej (1.4463). Wewnetrzna srednica bąka 470 mm. Maksymalne robocze obroty bąka 4800 obr/min. Maksymalna gestosc szlamu 1.3 kg/dm3. Maksymalna temperatura robocza do 50 C. Slimak i otwor podawania utwardzone weglikami. Naped glowny stanowi silnik 30 kW. Maszyna jest takze wyposazona w agregat hydraulicznego napedu slimaka o mocy 7.5 kW, panel sterowania. Dokumentacja techniczna dostepna.

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się